Opinie klientów o AUTOSPOT
W AUTOSPOT wierzymy, że najlepszą reklamą są słowa zadowolonych klientów. Każde auto, które trafia w nasze ręce, traktujemy tak, jakby było nasze własne — i to podejście widać w opiniach, które codziennie otrzymujemy.
Poniżej znajdziesz prawdziwe opinie klientów, którzy powierzyli nam swoje samochody. Opinie są pobierane automatycznie z naszej wizytówki Google – możesz mieć pewność, że pochodzą od realnych osób, które korzystały z naszych usług.
Dlaczego warto czytać opinie klientów?
- Zobaczysz, jak naprawdę pracujemy.
- Przekonasz się, jak traktujemy samochody i klientów.
- Sprawdzisz, czego możesz się spodziewać na miejscu.
Gabriel
Witam, oddałem samochód astra j z problemami szarpanie silnika nierówna praca i podejrzeniem zapchanego DPF-a. Panowie podeszli do tematu profesionalnie ,zdemontowali wtuyskiwacze ,wyczyścili bez zadnej kosztownej regeneracji to samo z DPF-em. Wszystko elegancko poskładali i wymyli silniczek jak nowy. Jezdzę samochodem juz jakiś czas nie ma wycieków wszystko suchutkie silniczek pracuje bajka.Jestem zadowolony, polecam ten warsztat, szybka i miła obsługa bez bajkowania i naciągania. w dobrej cenie.
Daniel Sowa
Bardzo szybka i profesjonalna wymiana opon na zimowe. Obsługa sprawna, wszystko zrobione dokładnie i bez zbędnego czekania. Fachowe doradztwo i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam – na pewno wrócę przy kolejnej zmianie sezonowej!
Krzysztof
Profesjonalne podejście do klienta, szybka diagnoza problemu, ustalenie zakresu naprawy i ceny oraz skuteczna naprawa. Wszystko zostało dokładnie wytłumaczone a naprawiane auta działają teraz bez zarzutu. Widać, że w Autospot znają się na rzeczy i wykonują swoją pracę z pasją. Zdecydowanie polecam!
Marcin Krzyżanowski
Bardzo polecam warsztat! Wszystko rzetelnie wytłumaczone, zostały mi przedstawione filmiki z naprawy, omówione części. Naprawa była bardzo skomplikowana pod kątem diagnostyki – był to remont silnika, na bieżąco byłem informowany o postępach prac. Panowie posiadają bardzo dużą wiedzę, charakteryzuje ich profesjonalizm, uczciwość i transparentność.
Mateusz Kozioł
Bardzo polecam ten warsztat! Profesjonalna i szybka obsługa – zbieżność w moim samochodzie została ustawiona od ręki tego samego dnia. Miła i kompetentna ekipa, która dba o klienta. Na pewno wrócę w przyszłości. Dziękuję za świetna usługę!
Mikołaj Broda
Zadzwoniłem , powiedziałem wprost że potrzebuję na szybko zmienić opony bo na codzień dojeżdżam do Krakowa i średnio z czasem i pan odrazu powiedział żebym przyjeżdżał mimo poźnej godziny , na miejscu miła obsługa trochę pogadaliśmy , pośmieszkowalismy i udało się załatwić sprawę kół , dziękuję bardzo za pomoc i polecam wszystkim ten zakład 🙂
Patryk Maj
Wizyta w serwisie dosłownie uratowała nam życie 😉 Przyjechaliśmy z bulwą na oponie, a poza wykryciem tego problemu, pan Łukasz naprawił nam jeszcze kilka innych rzeczy. Obsługa przemiła i naprawdę ultra sprawna. Prawdziwi mechaniczni magicy – rzut okiem i trafna diagnoza. Cena usługi też pozytywnie zaskakuje. Szczerze polecam!
Karolina Cupiał
Wszystko szybko, sprawnie i porządnie naprawione. Mechanicy znają się na rzeczy. Bardzo miła obsługa klienta. Każdemu mogę z czystym sercem polecić ten warsztat i na pewno wrócę kiedy zajdzie potrzeba 🙂 Pozdrawiam!
Kamila Susek
Ogromny plus dla tego warsztatu.Pierwsza naprawa Lancera szybko zdiagnozowana i usunięta usterka dmuchawy.Inny mechanik nie dał rady.Druga usterka w Aygo zrobiona od ręki,za co bardzo dziękuję ,bo auto było pilnie potrzebne.Pan Łukasz bardzo miły i robi robotę na czas.Pomyliły mi się dni i przyjechałem dzień wcześniej i mimo tego panu udało się auto zrobić wcześniej.Widać że mu zależy na jakości swojej usługi.Sąsiad mnie namówił na tego mechanika i zdecydowanie jestem bardzo zadowolony i mogę go polecić.
Dariusz Klimek
Z czystym sumieniem polecam ten warsztat. Uczciwi ludzie i doskonali fachowcy. Szef Łukasz wraz ze swoimi ludźmi tworzą zgrany zespół, któremu można śmiało powierzyć swoje auto bez żadnych obaw. Ja tak zrobiłem i teraz mogę cieszyć się bezpieczna jazda w swoim aucie. Dziękuję za profesjonalne podejście i dobrze wykonana robotę.
Michał
Polecam usługi mechaniczne u Pana Łukasza. Wymiana alternatora, pomoc w reklamacji i kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Byłem na bieżąco informowany, a sprawa została załatwiona bardzo szybko. Zdecydowanie polecam.
Mateusz Kowalski
